Forums

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Photo


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

MoNsTeRkIll

MoNsTeRkIll
Membru
Membru
Salut , azi vreau sa va dezvalui cum puteti instala un GUI (Acesta fiind format din niste foldere , continand cfg/background/startup music etc!) pentru Counter Strike 1.6!
Pai asta este foarte simplu , pentru unii dintre voi , iar eu acum vreau sa-i ajut pe ceilalti care nu stiu! In primul rand, downloadati un GUI , o sa va dau eu un exemplu ! : SK-Gaming GUI 2012
GUI-ul unei echipe foarte cunoscute in Gaming-ul international. Il cautati pe net, il downloadati si cand il dezarhivati , acolo se vor afla trei foldere : 640x480 | 800x600 | 1024x768
Acestea reprezinta rezolutia , voi alegeti folderul cu rezolutia dumneavoastra , daca aveti rezolutia mai mare de atat, va trebuii sa cautati alt GUI potrivit pentru dumneavoastra.
Unele GUI-uri pot fii cu instaler direct, atunci va fii mult mai usor, daca acestea sunt manuale ca cel de sus , procedati in felul urmator :
1. Intrati in folderul cu rezolutia dumneavoastra , iar acolo gasiti urmatoarele foldere : cstrike si valve
2. Acestea le copiati in folderul unde este instalat counter strike-ul ( steam->steamapps->common->half-life [steam] | iar pentru valve intrati doar in folderul unde aveti cs , si dati paste ! )
3. Cam asta a fost tot, dupa aceea intrati in counter, si vei observa modificarile

Automat :
1. GUI-ul downloadat contine un instaler intrati in el cititi cu atentie ce va comunica acesta, iar dupa aceea alegeti rezolutia si folderul unde este instalat cs-ul !
2. Asta a fost! Huh, simplu nu?

Sper ca v-am ajutat,
O seara buna!

MoNsTeRkIll

MoNsTeRkIll
Membru
Membru
TC Pentru evitarea spamului.

Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul

Continut sponsorizat


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum