Forums

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Photo


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

#1Reclamatie eXe. (Lider FBI) Empty Reclamatie eXe. (Lider FBI) Mar Feb 11, 2014 5:34 am

julux

julux
Membru
Membru
Nick-ul tau : TitanGaming
Nick-ul reclamatului : eXe.
Ce a facut ? : aparent eXe. l-a omorat pe Alexino degeaba(asta da RolePlay), da wanted pentru necon. ordin, cand imi zice sa ma dau jos din masina, nici in masina nu mai am voie? Al 3 lea motiv e: Imi da uncuff, imi zice sa intru, si cand apas CTRL + ESC, CTRL e bindat sa dea cu pumnul, imi da wanted pentru Atack Cop, din cauza unui pumn dat fara intentie, si sa revenim, daca el mi-a dat uncuff cum sa nu-l lovesc din greseala daca apas ctrl, si imi zice sa intru sau kill.Smile
Poza/Video :Reclamatie eXe. (Lider FBI) 28uibko
Reclamatie eXe. (Lider FBI) N2fih5
Reclamatie eXe. (Lider FBI) 34z1286
Ce crezi ca merita? : Sa fie dat afara din FBI

#2Reclamatie eXe. (Lider FBI) Empty Re: Reclamatie eXe. (Lider FBI) Mar Feb 11, 2014 5:45 am

eXe

eXe
Membru
Membru
Daca iesi dupa server te baga direct in jail.Eu nu am putut sa-ti dau jail deoarece te-ai pus AFK.Uite dovada ca ai stat AFK: http://postimg.org/image/t9ws37xv9/8a26580f/

#3Reclamatie eXe. (Lider FBI) Empty Re: Reclamatie eXe. (Lider FBI) Mar Feb 11, 2014 5:50 am

julux

julux
Membru
Membru
Am stat afk pentru ca am fost sa dau CTRL+V la poza

#4Reclamatie eXe. (Lider FBI) Empty Re: Reclamatie eXe. (Lider FBI) Mar Feb 11, 2014 6:26 am

IOBAGGAMES

IOBAGGAMES
Membru
Membru
In primu rand nu se da Wanted pentru un singur pumn ii dai /tazer si daca continua si dupa /tazer abia atunci ii poti da Wanted pentru Atack Cop.
In al doilea rand wanted nu se da pentru neconformare ordin cand nu are wanted doar civilii care stau in cladirea inchisorii fara sa aiba wanted(sau jail time) vor fi rugati sa iasa afara altfel risca wanted 1, cei care refuza sa iasa afara dupa 3 somatii date intr-un interval de 1 minut o sa li se acorde wanted 1 pentru 'neconformare ordin'.

Si inca ceva pentru "neconformare ordin":
-Se mai da si cand suspectu nu opreste/nu se preda in timp ce este somat.



Ultima editare efectuata de catre IOBAGGAMES in Mar Feb 11, 2014 6:43 am, editata de 3 ori (Motiv : O modificare minora.)

#5Reclamatie eXe. (Lider FBI) Empty Re: Reclamatie eXe. (Lider FBI) Mar Feb 11, 2014 6:57 am

eXe

eXe
Membru
Membru
Sa stii si tu IOBAGGAMES ca daca este pe un teritoriu guvernamental se da wanted 3 ... Mai invata si tu si dupa comenta..

Si TitanGaming sa stii ca am vorbit cu Alexino si nu ai dreptul sa faci reclamatie in numele lui.

#6Reclamatie eXe. (Lider FBI) Empty Re: Reclamatie eXe. (Lider FBI) Joi Feb 13, 2014 4:08 am

Black_Angel

Black_Angel
Fondator
Fondator
Acord la reclamatie un + .. Pentru ce dq faceai pe mine db aiurea .. ca ma plimbam cu masina .. ?

https://darkzone.forummo.com/

#7Reclamatie eXe. (Lider FBI) Empty Re: Reclamatie eXe. (Lider FBI) Joi Feb 13, 2014 12:26 pm

InDiGo

InDiGo
Fondator
Fondator
Acesta cerere v-a fi inchisa
eXe numai este in F.B.I
 TC 

https://darkzone.forummo.com

Continut sponsorizat


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum